DEC EDUCATION - офіційний представник навчального закладу

St. Mary’s Cambridge

  • Кембридж | Велика Британія
Напрямки: середня освіта, початкова освіта, підготовча освіта
Ступінь освіти: GCSE, A-level

St Mary's School – незалежна приватна школа для дівчаток у віці 3-18 років. Школа пропонує денну форму навчання і пансіон. Всього в школі навчається близько 620 учениць, серед яких іноземні студентки складають близько 14%.

Школа має 4 програми освіти: Preschool (для дівчат 3-4 років), Junior School (для дівчаток 4-11 років), Senior School (для дівчат 11-16 років) та Sixth Form (для студенток 16-18 років) і займає 3 кампусу в центрі Кембриджа, одного з найкрасивіших і жвавих університетських міст Великобританії. Знаходиться школа поруч з університетським ботанічним садом, всього в 5 хвилинах ходьби від залізничної станції.

St. Mary's School – це провідна британська приватна школа, яка була заснована ще у 1898 році. Сьогодні – це єдина жіноча школа в місті, яка повністю зберегла традицію різностатевого навчання.

У 2019 році навчальний заклад акредитовано організацією High Performance Learning як «Школа світового класу». Це своєрідний знак якості, який вручається найкращим навчальним закладам світу. St. Mary's School стабільно входить в ТОП-18 шкіл-пансіонів Великої Британії. Академічні стандарти тут дуже високі.

Що стосується позакласної діяльності – вона займає важливу частину життя в St. Mary's School. Для дівчаток працюють клуби за інтересами, серед яких науковий клуб, Артклуб, «зелений» клуб, кіномотографія, балет, Street Dance, легка атлетика, шахи, журналістика, мови, хор, крос-кантрі, кулінарія, йога, література. Також школа організовує поїздки за кордон спортивного і пізнавального характеру.

Завантажити брошуру

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В St. Mary’s Cambridge

Титул «Школа світового класу»
Входить в ТОП-18 шкіл-пансіонів Великобританії
Вигідне географічне розташування у найпопулярнішому університетському місті
Високі академічні стандарти та сильна академічна підготовка
Різноманітна позакласна діяльність
Випускники школи вступають до таких провідних навчальних закладів, як: University of Oxford, University of Cambridge, London School of Economics та ін.
14%
іноземних студентів з більш ніж 30 країн світу
3
кампуси в самому сердці Кембриджа
4
програми освіти
68%
студентів мають найвищі бали «A» та «А+»

Програми St. Mary’s Cambridge

GCSE
A-level

програма середньої школи на отримання атестата про повну загальну середню освіту (General Certificate of Secondary Education).

доуніверситетська 2-річна програма, спрямована на підготовку і складання іспитів по ряду дисциплін, а також отримання атестата "підвищенного" рівня Advanced Level General Certificate of Education. На першому році навчання (AS-level) учні вивчають 4-5 предметів, на другому – 3-4.

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

Офіційний представник St. Mary’s Cambridge в Україні - агентство DEC education

DEC education - освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади. Наша місія - допомогти вашій дитині отримати якісну освіту.

13 000+
студентів
30+
співробітників
15+
премій за 20 років роботи
800+
закордонних партнерів
25+
країн, куди вступають діти разом з нами
250+
проведених заходів

ІНШІ ПОСЛУГИ ГРУПИ КОМПАНІЙ DEC

Наведіть курсор на логотип, щоб дізнатися більше про проєкти і послуги групи компаній DEC:

Залиште Ваші контакти і вільний експерт зв'яжеться з Вами якомога скоріше

Зареєструйтеся, щоб отримати доступ до всіх можливостей онлайн платформи