DEC EDUCATION - офіційний представник навчального закладу

Queen Margaret's School York

  • Йорк | Велика Британія
Ступінь освіти: середня освіта

Queen Margaret's School York – незалежна приватна школа для дівчаток у віці 11-18 років. Школа пропонує денну форму навчання і пансіон. У школі навчається приблизно 320 учениць. Знаходиться школа в селі Ескрік-Парк неподалік від міста Йорк на півночі Англії, приблизно в трьох з половиною годинах їзди від Лондона.

Queen Margaret's School York – престижна школа-пансіон для дівчат із справжніми англійськими традиціями та багатою історією. Навчальний заклад був заснований в 1901 році – своєю назвою школа зобов'язана королеві Шотландії. З тих пір школа успішно здійснює освітню діяльність з академічної підготовки. Завдяки високим академічним результатам учениць школа входить в ТОП-40 найкращих навчальних закладів для дівчаток. Учениці денного відділення і пансіону розміщуються в 6 будинках, які розташовані на території школи. Більшість учениць школи мають походження з півночі Англії та Шотландії, і близько чверті – з-за кордону.

Queen Margaret's School York є дійсним членом Асоціації незалежних шкіл Independent Schools Association (ISA). У 2019 навчальний заклад пройшов перевірку комісією Independent Schools Inspectorate (ISI), за результатами якої школа відповідає всім стандартам в плані організації навчального процесу, керівництва школою, якості навчання та забезпечення належного рівня навчання, здоров'я та виховання учениць.

Навчальний заклад розташований на 75 акрах сільської місцевості поряд із славнозвісним парком Ескріка. В інфраструктуру навчального закладу входять наступні об’єкти: просторі навчальні аудиторії, ігрові поля і криті тенісні корти, поле для гольфа, басейн, фітнес зал та спортзал, студія танців і театр.

Аби учениці проводили вільний від навчання час з інтересом і користю, керівництво школи відкрило велику кількість факультативів та спортивних секцій. Школярки реалізують себе в різних спортивних напрямках, є учасницями національних змагань і за свої спортивні досягнення стають гордістю школи. Популярні спортивні секції в Queen Margaret's School: верхова їзда, легка атлетика, фітнес, крікет, сквош, плавання тощо.

 

Завантажити брошуру

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В Queen Margaret's School York

Входить в ТОП-40 найкращих навчальних закладів для дівчаток
Якісна підготовка за основними британським освітнім програмам
Невелика наповненість класів
Насичене позакласне життя
Акцент на розвиток особистісних якостей
Школа успішно пройшла перевірку комісією Independent Schools Inspectorate (ISI)
120
років успішного досвіду
320
учениць
75
акр мальовничої місцевості
3,5
години до Лондона

Програми Queen Margaret's School York

Програми
  • GCSE –  програма середньої школи на отримання атестата про повну загальну середню освіту (General Certificate of Secondary Education).
  • A-level – доуніверситетська 2-річна програма, спрямована на підготовку і складання іспитів по ряду дисциплін, а також отримання атестата "підвищенного" рівня Advanced Level General Certificate of Education. На першому році навчання (AS-level) учні вивчають 4-5 предметів, на другому – 3-4.

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

Офіційний представник Queen Margaret's School York в Україні - агентство DEC education

DEC education - освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади. Наша місія - допомогти вашій дитині отримати якісну освіту.

13 000+
студентів
30+
співробітників
15+
премій за 20 років роботи
800+
закордонних партнерів
25+
країн, куди вступають діти разом з нами
250+
проведених заходів

ІНШІ ПОСЛУГИ ГРУПИ КОМПАНІЙ DEC

Наведіть курсор на логотип, щоб дізнатися більше про проєкти і послуги групи компаній DEC:

Залиште Ваші контакти і вільний експерт зв'яжеться з Вами якомога скоріше

Зареєструйтеся, щоб отримати доступ до всіх можливостей онлайн платформи