DEC EDUCATION - офіційний представник навчального закладу

INTO University Partnerships

  • Лондон, Екзетер | Велика Британія
Напрямки: бізнес, музика, гуманітарні науки, медицина, інженерія, економіка, прикладні науки, мода
Ступінь освіти: Foundation, Diploma, Graduate Diploma, English for Undergraduate study, English for Postgraduate Study, General English

INTO University Partnerships – це унікальний проект, розроблений для іноземних студентів. Партнерами INTO є університети, що входять в світові списки найкращих навчальних закладів. На їх базі INTO надає студентам з усіх куточків світу можливість закінчити мовні курси або пройти програми підготовки до вступу в міжнародні вищі навчальні заклади.

Більшість підготовчих центрів INTO знаходиться безпосередньо на території кампусів університетів. Навчальні класи невеликі, тому студентам завжди зможуть приділити час та увагу під час занять. Студенти зможуть брати участь у громадському житті університету та користуватися його інфраструктурою.

Основною перевагою компанії INTO є те, що учні на програмах отримують статус студента університету і мають можливість користуватися всіма ресурсами, наданими університетом. А при успішному закінченні підготовчої програми навчальний провайдер гарантує зарахування на обрану академічну програму в один з партнерських університетів Великобританії. Треба зазначити, що після закінчення підготовчої програми студент може вступити і в інші ВНЗ.

Крім того, INTO пропонує велику кількість стипендій для своїх найкращих студентів, розширюючи тим самим їх можливості і заохочуючи успіхи.

До переліку університетів-партнерів INTO University Partnerships входять:

City University London

Державний дослідницький університет, який посів 9-те місце серед найкращих університетів Лондона в 2020 році. City University London має більш ніж 100-річний досвід досліджень і незмінно високий рейтинг працевлаштування своїх випускників та їх заробітних плат. Ефективність програм навчання в навчальному закладі найвища в країні, що підтверджується нагородою якості викладання – Teaching Excellence Framework (TEF) Silver.

University of Exeter

Один із провідних англійських університетів з багатою віковою історією, відомий своїми дослідженнями в сфері медицини та охорони здоров'я. University of Exeterмає гарну академічну репутацію і популярний серед абітурієнтів. Згідно QS World University Rankings 2020 університет входить до ТОП-25 найкращий вищих навчальних закладів, посівши 21 позицію рейтинга. За результатами Національного опитування студентів «National Student Survey 2019»  університет посів 3 місце з 24 провідних британських дослідницьких установ у категорії «Overall Student Satisfaction».

Завантажити брошуру

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В INTO University Partnerships

Великий вибір підготовчих програм та мовних курсів
Програми створені спеціально для іноземних студентів, щоб допомогти їм зі вступом до престижного університету
Більшість центрів знаходяться на території університетських кампусів, таким чином учасники програми з самого початку інтегровані в навчальний процес
Успішне завершення програми INTO University Partnerships гарантуватиме вступ до університету-партнера
Вигідне розташування підготовчих центрів в Лондоні та Екзетері
Надання стипендій для найкращих студентів
14000
міжнародних студентів щорічно
120
кількість країн, з яких приїжджають студенти
16
років міжнародного досвіду
60
млн $ інвестицій щорічно

Програми INTO University Partnerships

Graduate Diploma
General English
Foundation
English for Undergraduate study
English for Postgraduate Study
Diploma

Курс для людей з вищою освітою, яким не вистачає мовної або академічної підготовки для вступу на магістратуру до Великобританії. Також підходить для бажаючих змінити напрям навчання. Включає вивчення англійської мови та академічних предметів майбутньої спеціальності, написання наукових робіт, тематичний матеріал в обраній сфері.

Курс загальної англійської мови для повсякденного використання. Тривалість від 4 до 48 тижнів.

Підготовча програма для випускників середніх шкіл, які вступають на перший курс університету. Включає вивчення англійської мови та академічних предметів майбутньої спеціальності, навички навчання.

Курс академічної англійської мови як підготовка до програм Foundation та Diploma або вступу на бакалаврат.

Курс академічної англійської мови в якості підготовки до програми Graduate Diploma або вступу на магістратуру. 

Трансферна програма для тих, хто відучився 1-2 роки у вищому навчальному закладі своєї країни і хотів би продовжити навчання в Великобританії з другого курсу. Включає вивчення англійської мови та академічних предметів майбутньої спеціальності, навички навчання.

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

Офіційний представник INTO University Partnerships в Україні - агентство DEC education

DEC education - освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади. Наша місія - допомогти вашій дитині отримати якісну освіту.

13 000+
студентів
30+
співробітників
15+
премій за 20 років роботи
800+
закордонних партнерів
25+
країн, куди вступають діти разом з нами
250+
проведених заходів

ІНШІ ПОСЛУГИ ГРУПИ КОМПАНІЙ DEC

Наведіть курсор на логотип, щоб дізнатися більше про проєкти і послуги групи компаній DEC:

Залиште Ваші контакти і вільний експерт зв'яжеться з Вами якомога скоріше

Зареєструйтеся, щоб отримати доступ до всіх можливостей онлайн платформи