DEC EDUCATION - офіційний представник навчального закладу

D'Ovebroeck's School

  • Оксфорд | Велика Британія
Напрямки: середня освіта
Ступінь освіти: GCSE, A-level

D'overbroeck's College – престижна незалежна приватна школа, спільного навчання, для хлопчиків і дівчаток у віці 11-18 років. Школа пропонує навчання за британським програмами середньої та старшої школи - GCSE і A-Level. D'overbroeck's College входить до ТОП-100 шкіл-пансіонів на основі академічних результатів найвищого рівня «A», посівши почесне 41 місце рейтингу.

D'overbroeck's College пропонує денну форму навчання і пансіон. Усього тут навчається близько 500 учнів. Розташований коледж в місті Оксфорд, приблизно в годині їзди від Лондона.

Висока академічна підготовка студентів забезпечується за рахунок невеликих класів, не більше 6-7 чоловік, та індивідуального підходу до кожного учня. Тут вивчають широкий вибір з більш ніж 45 предметів, що дає можливість подальшого вступу до вузу, практично на всі напрямки: менеджмент, бізнес, мистецтво, медицина або наука. Велика частина випускників D'overbroeck's College надходять в кращі вузи Великобританії, включаючи University of Oxford та University of Cambridge.

D'overbroeck's College є дійсним членом асоціації директорів і директрис The Headmasters 'and Headmistresses' Conference (HMC), що в свою чергу підкреслює її рівень і престиж.

Завантажити брошуру

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В D'Ovebroeck's School

Входить до ТОП-50 шкіл-пансіонів на основі академічних результатів найвищого рівня «A», посівши почесне 41 місце рейтингу
Учні регулярно беруть участь в освітніх заходах University of Oxford
Вигідне розташування в самому серці Оксфорду
Висока академічна підготовка
Невеликі класи
Наявність різних спортивних секцій, драмкружків, фотомайстерні, творчих класів, наукових лабораторій та високотехнологічних комп’ютерних класів
500+
учнів
70+
міжнародних учнів
45+
навчальних предметів на вибір
6-7
учнів в класах

Програми D'Ovebroeck's School

GCSE
A-level

програма середньої школи на отримання атестата про повну загальну середню освіту (General Certificate of Secondary Education).

доуніверситетська 2-річна програма, спрямована на підготовку і складання іспитів по ряду дисциплін, а також отримання атестата "підвищенного" рівня Advanced Level General Certificate of Education.

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

Офіційний представник D'Ovebroeck's School в Україні - агентство DEC education

DEC education - освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади. Наша місія - допомогти вашій дитині отримати якісну освіту.

13 000+
студентів
30+
співробітників
15+
премій за 20 років роботи
800+
закордонних партнерів
25+
країн, куди вступають діти разом з нами
250+
проведених заходів

ІНШІ ПОСЛУГИ ГРУПИ КОМПАНІЙ DEC

Наведіть курсор на логотип, щоб дізнатися більше про проєкти і послуги групи компаній DEC:

Залиште Ваші контакти і вільний експерт зв'яжеться з Вами якомога скоріше

Зареєструйтеся, щоб отримати доступ до всіх можливостей онлайн платформи