DEC EDUCATION - офіційний представник навчального закладу

Collège Champittet

  • Ньйон | Швейцарія
Ступінь освіти: підготовчі програми, підготовчі курси, середня освіта

Collège Champittet – це розкішна швейцарська школа в окрузі (кантоні) Во, заснована в 1903 році. Школа пропонує академічну освіту для студентів віком від 3 до 19 років і має два кампуси: основний розташований в околицях Лозанни в місті Пуллі, а другий – у місті Ньйон. Варто зазначити, що Лозанна входить до переліку світових об'єктів ЮНЕСКО – це прекрасний зелений, мальовничий, спокійний район з чистим гірським повітрям і захоплюючими панорамними видами.

У студентському містечку Ньйон пропонуються послуги з виховання у дитячому садку та навчання у початковій школі, а в кампусі Пуллі – відвідування дитячого садка, отримання початкової та середньої освіти. Школа пропонує повний пансіон для студентів, які бажають жити в кампусі Пуллі.

Collège Champittet – прогресивний міжнародний навчальний заклад, в якому навчається близько 950 учнів 30 різних національностей, віросповідань і культур. Приватна школа має власну достатньо велику територію – це 40 000 м2 чудової лісової місцевості недалеко від знаменитого Женевського озера.

На сьогоднішній день Collège Champittet має заслужену репутацію однієї з найкращих шкіл в Швейцарії. Навчальний заклад має акредитацію Європейської Ради міжнародних шкіл, Асоціації шкіл і коледжів Нової Англії, дійсне членство в Асоціації приватних шкіл Швейцарії (l'Association vaudoise des écoles privées - AVDEP) і місцевого кантону Во (Fédération suisse des écoles privées - FSEP). Приватна школа дуже популярна серед студентів-іноземців з усього світу: саме тому заявку на навчання в школі слід подавати приблизно за рік до запланованого початку програми навчання, так як кількість місць надзвичайно обмежена, а конкурс на місце –  великий.

Завантажити брошуру

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В Collège Champittet

Школа пропонує підготовчу, початкову та середню освіту на базі двох кампусів.
Подвійна акредитація та дійсне членство в Асоціації приватних шкіл Швейцарії та місцевого кантону
Мальовниче розташування школи
Висока репутація та престиж
117
років заслуженої репутації серед найкращих шкіл Швейцарії
950
учнів з усього світу
40 000
м2 мальовничої лісової місцевості
2
кампуси

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

Унікальна можливість!

Вступай в цей навчальний заклад прямо зараз! Тільки для клієнтів DEC Collège Champittet дає можливість отримати «Попереднє умовне зарахування» під час DEC WEEKEND: Освітні подорожі.

Як отримати «Попереднє умовне зарахування»
  • ∙ натисніть кнопку «отримати Попереднє умовне зарахування» та вкажіть контактні дані
  • ∙ Експерт DEC Education зв’яжеться з Вами, надасть вичерпну інформацію та призначить співбесіду з приймальною комісією
  • ∙ підготуйте основні документи: академічна виписка зі школи/ВУЗу; документ, що підтверджує рівень знання мови, якщо є; мотиваційний лист та резюме
  • ∙ у призначений час та день пройдіть співбесіду з представником приймальної комісії
  • ∙ очікуйте на електронний лист із повідомленням про рішення приймальної комісії
Бажаємо успіху!

Офіційний представник Collège Champittet в Україні - агентство DEC education

DEC education - освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади. Наша місія - допомогти вашій дитині отримати якісну освіту.

13 000+
студентів
30+
співробітників
15+
премій за 20 років роботи
800+
закордонних партнерів
25+
країн, куди вступають діти разом з нами
250+
проведених заходів

ІНШІ ПОСЛУГИ ГРУПИ КОМПАНІЙ DEC

Наведіть курсор на логотип, щоб дізнатися більше про проєкти і послуги групи компаній DEC:

Залиште Ваші контакти і вільний експерт зв'яжеться з Вами якомога скоріше

Зареєструйтеся, щоб отримати доступ до всіх можливостей онлайн платформи