DEC EDUCATION - офіційний представник навчального закладу

Abbey DLD Group of Colleges

  • Лондон, Кембридж, Манчестер | Велика Британія
Напрямки: бізнес, музика, гуманітарні науки, медицина, інженерія, економіка
Ступінь освіти: підготовчі програми, середня освіта, A-level, GCSE, BTEC, International Foundation

Abbey DLD Group of Colleges – група незалежних коледжів, які входять до складу «Альфа Плюс (Alfa Plus Group)», найвідомішою освітньої групи незалежних шкіл і коледжів у Великобританії. Abbey DLD Colleges стали широко відомими завдяки високим академічним стандартам. Навчання відбувається в маленьких групах, що дозволяє студентам сфокусуватися на вивченні того чи іншого предмета залежно від їх індивідуального плану.

Коледжі розташовані в трьох містах Великобританії: Лондоні, Кембриджі і Манчестері - Abbey DLD London, Abbey DLD Cambridge, Abbey DLD Manchester. Усі коледжі готують студентів за програмами GCSE, A-Level та International Foundation.

DLD College London був відкритий ще в 1931 році і сьогодні є одним з найпрестижніших приватних коледжів у Великобританії, у центральному Лондоні.

Abbey College Cambridge заснований в 1994 році, і з тих пір студенти з усього світу прагнуть до нього вступити. Коледж тісно співпрацює з University of Cambridge, де продовжують своє навчання деякі з випускників коледжу Abbey DLD. Кампус знаходиться в Homerton Gardens, в самому центрі Кембриджа, і відповідає всім потребам іноземних студентів.

Abbey College Manchester було створено в 1990 році в центрі Манчестера. Коледж знаходиться в сучасній п'ятиповерховій будівлі, класи і лабораторії якого обладнані за останніми стандартами, що забезпечує комфорт для всіх студентів коледжу. Манчестерський коледж досяг великих успіхів у викладанні природничих і гуманітарних наук, а також математики і мистецтва.

Завантажити брошуру

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В Abbey DLD Group of Colleges

Входить до Russell Group – елітної група взаємодії двадцяти чотирьох престижних університетів Великобританії
Сучасні умови для навчання, творчості, відпочинку та занять спортом
Центральне розташування в Лондоні, Кембриджі і Манчестері
Велика кількість різноманітний позакласних занять: футбол, баскетбол, регбі, бадмінтон, верхова їзда, фітнес, йога, акторська майстерність, фотографія, танці та живопис
Сильні академічні результати
Можливість вступу до найрейтинговіших ВНЗ, таких як University of Oxford, University of Cambridge, Imperial College London
90
років успішного досвіду
3
кампуси
3
програми навчання
40+
національностей представлено на кампусах коледжів

Програми Abbey DLD Group of Colleges

International Foundation
GCSE (General Certificate of Secondary Education)
BTEC
A-Level - програма підготовки студентів від 15 років до університету

Програма для студентів від 17 років, які прагнуть вступити до одного з провідних університетів Великобританії. Це річний підготовчий курс, який дозволяє студентам отримати всі необхідні знання і базові навички, які потрібні для подальшого навчання за програмою бакалаврату, а також звикнути до нової освітньої системи. Студенти можуть проходити навчання за наступними напрямками: бізнес і економіка, прикладні науки, інженерія, медицина, гуманітарні науки, креативні науки, мода і музика.

Однорічна або дворічна програма для дітей віком 14-15 років, у яких немає атестата про повну загальну середню освіту в рідній країні, і які хочуть в майбутньому навчатися за програмою A-Level або International Foundation. Програма зобов'язує вивчення двох обов'язкових предметів: англійську мову та математику, інші 4-6 предметів на вибір: мистецтво і дизайн, біологія, бізнес, інформаційні та комунікаційні системи, хімія, драма, економіка, англійська література, французька мова, географія, німецька мова, графіка, історія, інформатика, медіа, музика, фотографія, фізика, релігія, наука.

Альтернатива програмі A-Level, але з більш практичним підходом до навчання. На цій програмі студенти розбирають конкретні ситуації і знаходять практичні шляхи вирішення, тобто це поєднання теорії та практики. Програма надає вибір навчання по одному з трьох напрямків: бізнес, цифрові ЗМІ та музика.

Особливість цієї програми полягає у вивченні 3-4 предметів протягом двох (стандартна програма) або одного року (прискорена програма). Учні можуть обрати один з цих предметів: мистецтво і дизайн, біологія, бізнес, хімія, класичні цивілізації, креативне письмо, драма, економіка, англійська мова та література, екологія, французька мова, вища математика, географія, держава і політика, історія, медіа , інформатика, фізика, соціологія, музика, графічні комунікації, музичні технології, математика, облік та аудит.

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

Офіційний представник Abbey DLD Group of Colleges в Україні - агентство DEC education

DEC education - освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади. Наша місія - допомогти вашій дитині отримати якісну освіту.

13 000+
студентів
30+
співробітників
15+
премій за 20 років роботи
800+
закордонних партнерів
25+
країн, куди вступають діти разом з нами
250+
проведених заходів

ІНШІ ПОСЛУГИ ГРУПИ КОМПАНІЙ DEC

Наведіть курсор на логотип, щоб дізнатися більше про проєкти і послуги групи компаній DEC:

Залиште Ваші контакти і вільний експерт зв'яжеться з Вами якомога скоріше

Зареєструйтеся, щоб отримати доступ до всіх можливостей онлайн платформи